retroride.pl

retroride.pl

Klasyczne modele Forda

Klasyczne modele Forda

A. M. Pate Jr. Sebert Pate nie tylko genetycznie powiązane (byli braćmi), ale również wspólną pasję pomiędzy nimi. Pasja to pasja dla samochodów. Dlatego zaczęli zbieranie samochody w późnych latach 1940-tych. Od tamtej pory kolekcja rozrosła się, a inny pomysł zrodziła się między nimi – myśleli o wyświetlaniu ich kolekcję. Stąd Pate Muzeum Transportu urodził znajduje się na USA 377 pomiędzy Fort Worth w Teksasie i Cresson.

To prawda; to było muzeum transportu, a nie tylko samochody. Oznaczało to, że zebrali więcej niż tylko samochody. Wśród zbiorów była żółta łódź podwodna, śmigłowce prócz zaledwie samochodów. Po pierwsze, gdyby zaczęły było tylko 15 pojazdów w kolekcji mają być wyświetlane. W miarę upływu lat dalej, Muzeum Transportu wzrosła aż zgromadził łącznie 68 starych samochodów i innych form transportu też, jak w łodzi podwodnej, łodzi, samolotów i trałowiec prywatnego wagonu.

Oprócz tylko pojazdów, muzeum odbywają się również książki – 1500 ilość książek zostały wykonane do biblioteki w części muzeum. Wstęp do muzeum jest darmowy i to otwarte od 9:00 a.m aż do 5:00 p.m od wtorku do niedzieli w prawo (jest zamknięta w poniedziałki, bo i konserwację pracy) Niestety jednak, począwszy od 2010 roku muzeum jako zamknięte na dół. Nikt nie wie na pewno, dokładnej przyczyny, muzeum było zamknięte. Jednak jedno jest pewne, spuścizna Pate nadal żyć. Jest to bardzo widoczne jak Pate swap wystawy Meet samochodów wciąż prowadzą – ostatnia odbyła się w dniu 28 kwietnia 2011 roku do 1 maja 2011. Prowadzenie której głównym celem, który prowadził braci Pate, to znaczy, aby zaprezentować swoje samochody, spotykają wymiany robi dokładnie to, co było zamierzone gdy muzeum po raz pierwszy otwarty.

Pasztet Swap Meet wystawa samochodów zaczęła się w 1972 roku i trwa nadal silny, pomimo muzeum jest zamknięte.
Artykuł napisany przez: