retroride.pl

retroride.pl

Klasyczne auta typu Muscle Cars

Klasyczne auta typu Muscle Cars

Klasyczne samochody są te, które zostały wyprodukowane lub zbudowany w latach 1946 i 1985. Niektóre cechy dokonać samochód klasyczne, takie jak o sprzęgło, hamulce mocy władzy, automatyczny system smarowania , pojemność silnika lub luksusowych akcesoriów. Zwykle te dodatki określić, czy samochód jest klasycznym. Te samochody zostały bardzo wysoko wycenione powodu ich ograniczonych ilościach. Te samochody to pojazdy zabytkowe, które są wykonane co najmniej dwudziestu lat poprzedzających bieżący rok. Miliard dolarów biznesmeni lubią zakupu takich samochodów jak klasyczne luksusowych przedmiotów. Niektóre modele to: Alfa Romeo, Du Pont, Triumph Packard, Lincoln, B.M.W.

Po drugiej wojnie światowej, producenci klasycznych samochodów postanowili zmienić styl i modeli i starał się zrobić więcej poprawę silników i innych części. W 1946 roku, Kaiser-Frazer i Crosely dokonaliśmy pewnych zmian, tak więc wszystkie rodzaje samochodów zostały opracowane, a nowe plany zostały wykonane. Takie samochody były również używać w starych hollywoodzkich filmów. Niektóre z tych nowych dodatków zawarte wymienny bagażnika, światła i inne akcesoria. Klasyczne muscle cars były niskie prędkości. Istnieje kilka klasycznych modeli samochodów, które nigdy nie były masowo produkowane i pokazywane tylko w klasycznych samochodów widać. Niektórzy producenci klasycznych wprowadził swoje nowe modele w XIX wieku, takich jak Ford. Firma jest obecnie podejmowania szybkich samochodów, które są znane na całym świecie.

W tego rodzaju wagonów, bezpieczeństwa nie zwykle priorytetem. Kierowca tego typu samochód musi być bardzo ostrożnym podczas jazdy. Przeważnie samochody nie miały pasów bezpieczeństwa, strefy zgniotu, a także ochroną najazdu. Skuteczność hamowania była bardzo słaba w porównaniu do obecnych standardów.
Artykuł napisany przez: