retroride.pl

retroride.pl

Czy warto kupic klasyczne auto w czesciach?

Czy warto kupic klasyczne auto w czesciach?

Termin „klasyczny” jest w dużej mierze subiektywne. Nie tylko wtedy, gdy stosowane do samochodów, albo. Istnieją znaczne różnice w tym, co ludzie uważają za klasykę. Przykładowo, film Skazani na Shawshank został dość powszechnie ignorowana, gdy początkowo wyszedł, ale dziś jest uważany za jeden z najlepszych kawałków produkcji filmowej, by wyjść z Hollywood. Chociaż określenie „muzyka poważna” odnosi się do pewnego stylu muzyki, wzdłuż linii Czajkowskiego i Beethovena w przeszłości i pokroju Michaela Nymana i Philipa Glassa w tej epoce, istnieje wiele osób, które twierdzą, dla płyt Beatlesi i niektórych ich rówieśników, a nawet jeszcze zespół jako krótkoterminowe, jak Radiohead, kwalifikujące się do panteonu „classic Albums”.

Jeśli chodzi o samochody, istnieje taka sama dyskusja nad tym, co sprawia, że ??klasyczny. Można zadać kilka różnych ludzi, nawet pasjonaci motoryzacji, co uważają zrobić klasyczny samochód i uzyskać szalenie różne odpowiedzi. Może zwrócić się do samochodu, który był górujący przykładem inżynierii dla jego epoki. Może to również zastosowanie do samochodu, który był postrzegany jako ważny innowacji w swoim czasie, dzięki czemu możliwe dla przemysłu motoryzacyjnego, aby iść naprzód i stworzyć archetypy współczesnych samochodów. Jeszcze inni mogą powiedzieć, że to klasyczny samochód był jakiś przykład inżynierii, który wyróżniał się jako o sławie literackiej lub historycznej – prowadzony przez znanego rysunku w sztuce lub przez męża pewnej reputacji. I znowu nie może być przypadek, że samochód stał się jako coś innego w czasach, gdy moda była dla zgodności.

Według tych standardów, klasyczny samochodowe nie musi być taki, który powstał pół wieku temu lub więcej. Wszystko to musi być coś, co pozostawił po sobie ślad na polu inżynierii motoryzacyjnej.
Artykuł napisany przez: