retroride.pl

retroride.pl

Wymiana czesci w starym Volkswagenie Beetle

Wymiana czesci w starym Volkswagenie Beetle

Początkowo pomyślany przez legendarnego projektanta samochodów Ferdinanda Porsche na początku 1930 roku, VW Beetle wkrótce dokooptowanych przez niemieckiego kanclerza Adolfa Hitlera – który „zachęca” Porsche wyrzucić skomplikowaną konstrukcję i zamiast tworzyć „Samochód Ludowej”, która być świadectwem niemieckiej pomysłowości i policzkiem dla amerykańskich potentatów samochodowych takich jak Henry Ford. Ponad 80 lat później, z globalnej sprzedaży powyżej 20 milionów, pokornych ludzi ciskacz ma niewiele DNA lewo od jego najwcześniejszych przodków, ale mimo wszystko jest natychmiast rozpoznawalny jako Beetle.

Volkswagen Beetle przeszedł znaczącą przewrotu na przestrzeni lat. Od korzystających popkultury sławę ze względu na jego roli w kilku filmach Walt Disney tego, że wygnany do produkcji w Brazylii i Meksyku w 1978 roku, aby przerwać ich wszystkich razem w 2003 roku, mały samochód, który mógłby z pewnością ma. 2013 Clean Diesel VW Beetle płaci szacunku hołd jego rodu, kontynuując tendencję firmy stopniowych ulepszeń w ostatniej dekadzie stało się popularne po raz kolejny – z wyżu demograficznego i x’ers generacji podobne.

Vital Stats

Co wyróżnia ten 2013 Volkswagen Beetle Cabrio TDI spośród innych Chrząszcze – i każdy inny pojazd, wewnątrz i na zewnątrz swojej klasie – jest to, że pretenduje do bycia pierwszym wysokoprężny zasilany kabriolet do sprzedaży w Ameryce Północnej. Oto istotne statystyki, które mogą wystąpić w swoim samochodowym Volkswagen:

Ostatnie wcielenie czcigodnego Beetle jest cztery siedzenia, przedni napęd kół chluby imponujące 140 KM turbo diesel że jakoś nadal udaje się sączyć gazu do wysokości 41 mil na galon na autostradzie

Dostępne pięć biegowa automatyczna lub manualna sześciobiegowa skrzynia biegów

Artykuł napisany przez: