retroride.pl

retroride.pl

Klasyczne Mercedesy

Klasyczne Mercedesy

Prace oryginalne można uruchomić w setkach dolarów lub nawet tysiące dolarów. Ale jest jeden sposób, aby cieszyć to wszystko znacznie taniej ……. kupić druk oryginalnej sztuki. Znam znanych malarzy, którzy sprzedają rzeczywisty oryginał do 5000 wpisów $ 40.000 $, ale wydruk może kosztować tylko $ 35- $ 150 każdy. I wydruk może wyglądać tak samo oszałamiające, gdy wisiał na ścianie i oglądany z dziesięć stóp na zewnątrz. Wielu artystów dostarczyć 10-20 drukowanych renderingi, podczas gdy inni sprzedają do 40-50 różnych wydruków na swojej stronie internetowej.

Klasyczne Mercedesy

Artysta, który przebywa za granicą z Ameryki może dać egzotyczny przejęcia pewnych samochodów sportowych i zagranicznych klasyków prawnych, i uważam, że szczególnie atrakcyjne, jeśli jeden jest dywersyfikacja typ pojazdu, który odbył się w swej kolekcji. Niektóre z największych odbitek lub oryginały Ferrari, Mercedes Benz, Masserati, Lamborghini, Jaguar, a inne pochodzą od tych, którzy mieszkają za granicą. Ich inspiracja pochodzi prawdopodobnie od dziedzictwa narodowego lub fotografii podjęte na niektóre z największych konkursów concours posiadanych za granicą. Oczywiście wielu mieszają się z bogatych właścicieli samochodów i wykorzystać fotografię samochodów posiadanych przez swoich przyjaciół jako inspiracja.

Klasyczne Mercedesy

Tu, w Ameryce, starsze samochody zawsze odbywają sąd na arenie korzystnej opinii publicznej, a nie wydaje się być ogromny wzrost własnych samochodach, gorących prętów, samochody mięśni, ciężarowych i pojazdów wyścigowych przeciągnij konkretnie . Wydaje się, każdy jest w nostalgii i czy jest lepszy sposób, aby zachować to wszystko nie poprzez reprodukcji lub oryginały. Zewnętrzne i wewnętrzne pokazy w całym USA są pełne pojazdów, które wyglądają tak, jakby wyszedł prosto z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych.
Artykuł napisany przez: