retroride.pl

retroride.pl

Zakup klasycznego auta przez internet

Zakup klasycznego auta przez internet

Wtedy nie ma internetu, w którym znajdziesz czai wszystkie rodzaje sztuki, zagadnień internetowy magazyn i strony internetowe samych artystów. Znajdziesz wielkie renderingów składanych przez takich artystów, jak Thom Taylor, Dave Bell, Kenny Youndblood, Rick Wilson, Steve Sanford, i dziesiątki innych nazw domowych w dziedzinie samochodowego.

Niektórzy artyści produkują książek wypełnionych dziełami sztuki, nie tylko autora, ale przez wielu innych w wybranej dziedzinie wpływów. Thom Taylor w szczególności ma kilka świetnych rzeczy tam, aby badania i widoku. Moje osobiste ulubione to Steve Sanford, Dave Bell, Chip Foose i Darryl Mayabb. Następnie są wysokie artyści końcowi, którzy produkują ikony sztuki przedstawiających mistrzów w autodom, artystów takich jak Kenny Youngblood. I nie zaczynaj mi na wszystkich ogromne artystów, którzy specjalizują się w samochodach uprzywilejowanych w aukcjach samochodowych i zagranicznych samochodów wyścigowych. Lista wydaje się nieskończona.

Jednym z deterrants do zbierania auto sztuką jest cena. Zakładając, że oryginalny kawałek to nie wchodzi w rachubę dla Ciebie, następnym logicznym krokiem jest zakup odbitek oryginalnych dzieł sztuki. Ale są wybory i tu. Chcesz kolor lub jest liniowa bez koloru wystarczające? Koloryzacji doprowadzi cię w dół ścieżkę kosztów druku, począwszy od $ 10 na druku do $ 125 lub wyższej. Problem polega na tym, że każdy wydaje się regergitate te same tematy przedstawił drogę w tym samym formacie wielkości. Najlepsze ceny wydają się pochodzić w mniejszych rozmiarach tynk. To może być rozczarowujące, co najmniej, jeśli chcesz zamontowanym na ścianie za przyzwoitej wielkości i obecności.

Ja osobiście wolę sztukę, która jest nieco większa niż „x 11” konwencjonalnym formacie 8. Lubię czystego czarnego tuszu sztukę, czy it’sw pokolorowane, czy nie, i chcę go nie mieć zajęty tło.
Artykuł napisany przez: