retroride.pl

retroride.pl

Klasyczne brytyjskie auta

Klasyczne brytyjskie auta

Istnieje wiele klasyczne samochody, które przeszły do ??historii. Miłośnicy samochodów trzymać pewnych marek i modeli samochodów szczególnie wysoką. Istnieją pewne modele, które każdy słyszał, mimo że nie są w samochodach. Jednak istnieją również takie, które się brakowało gdzieś po drodze. 541S Jensen to brytyjski samochód klasyczny. To nie jest tak popularne jak wielu innych, ale ma tylko jako bogatej historii, jak każda inna. Być może nie ma wystarczającej ilości ogóle pokrycia na tych drobnych pojazdów starszych, ale informacja jest dla tych, którzy go szukają.

541S Jensen upada na boisko znacznie pomijane przez wielu entuzjastów samochodowych. Jest to przede wszystkim dlatego, że nie wszystkie, że wiele z nich wytwarzane. Nie udało się zdobyć największą renomą albo choć to nie znaczy, ten samochód nie jest wart pewne uznanie. Pierwszy rok produkcji tego samochodu był rok 1960. To był produkowany tylko do trzech lat, co sprawia, że ??ten samochód stosunkowo rzadkie i nie wszystko, co łatwe do znalezienia. W związku z tym istnieje duże wartości na taki, który jest w dobrym stanie . Ponieważ jest to Brytyjski samochód, może być jeszcze trudniej znaleźć poza Europą. Kolektory Ameryki Północnej będą mieli roboty dla nich.

Klasyczne brytyjskie auta

Tylko 127 tych samochodów wyprodukowano. Wszyscy byli ręcznie zbudowany przez braci Jensen. Mieli początkowo chciał wykorzystać silnik V8 od Chryslera dla tych samochodów, ale w tym czasie nie byli w stanie. Były trudności w dostawach, które doprowadziły ich do użyć innego silnika zamiast. Większość samochodów produkowanych w tym czasie miał ręczną skrzynią biegów wewnątrz nich. Jednak 541S Jensen miał Hydramatic przekładnię zamiast co było stosunkowo nowa funkcja. Interesującą cechą było to, że te samochody przyszedł wyposażony w pasy bezpieczeństwa.
Artykuł napisany przez: