retroride.pl

retroride.pl

Klasyczne auta jako hobby

Klasyczne auta jako hobby

Słyszałeś o „rod szczurów”? Jest to dość nowe zjawisko. Są to samochody i ciężarówki, które zostały silnie zmienione, wykonane wiarygodne z późnych modeli układów napędowych, ale nie mają dużo w drodze akcesoriów zasilających. I te pojazdy są tak samo prawdopodobne niepomalowane jak malowane. Wykończenia Primer wydają się przeważać. Jeśli pręty szczur sprawiać wrażenie, że niedokończony jest cool, udało im się ich wiadomości. A dolna można zrobić pojazd przez TOP siekanie, sectitioning nadwozia i podwozia opuszczania, tym lepiej. Rdza jest patyna wyboru, a nagłówki pakowane z tłumiąc wełny stalowej (bo nie ma systemu tłumik) jest na porządku dziennym. Te samochody i ciężarówki wyglądają bardzo nieprzyjemny i oczywiście chcesz być stylin „na maksa, gdybyś miał tatuaż w górę gazzoo a pani miała pin-up postawę o niej. Idź do dowolnego supermarketu lub księgarni, a zobaczysz co najmniej trzy lub cztery publikacje poświęcone prętów szczura. Bądź przygotowany do uśmiechu.

Co pan jechać w liceum lub lekko poza nią? Znajdziesz artystów sporządzające burzę robi Chevelles, korwet, Mustangi, GTO, Buick Gran sport, El Caminos, Dodge Charger, riwiery, Gran Prixs, stare Shoebox Fords, wczesne Rtę itd A potem są nieporównywalne rzędowy parowe Chevys, Chevy przetworniki stepside Dodge, Ford i ciężarówki, a także szeroki zakres oporu wyścigowe tam. Top fuelers, śmieszne samochody, altereds, gassers, Super zapasy oraz zmodyfikowane maszyny uliczne szalały od około 1957 przez 1975 albo tak.

Gdzie możemy znaleźć tych artystów i ich dzieła? Cóż, najpierw idzie do księgarni i przeglądając co jest na presu gościnnie aktualny miesięczny cykl magazynów motoryzacyjnych. Są łatwe 30-40 różne czasopisma tam, i wydaje się, że redaktorzy nie można zrobić kilka artykułów bez pomocy artysty składającego rendering lub dwa, aby podkreślić artykuł lub załączonego zdjęcia poszczególnych typach samochodów i ciężarówek.
Artykuł napisany przez: