retroride.pl

retroride.pl

Wystawy starych aut

Wystawy starych aut

W 1968 roku najbardziej ambitna ‚nowej generacji’ seria produkcji pojazdów samochodowych rozpoczął GM-Holden w Australii, wraz z wydaniem serii „Kingswood” od Holden Cars.

Pierwszy w tym zakresie bardzo udanej serii był HK Kingswood i nieświadomie, Holden był zamiar uruchomić na australijskim rynku motoryzacyjnym, samochód, który pójdzie na być jednym z najlepszych inwestycji każdy kupujący samochód uczyniłyby aktualne. Było to, aby stać się niezwykły kawałek wspinaczki społecznego tylko posiadasz HK Holden Kingswood.

To była większa, mniejsza, obszerniejszy i bardziej zaokrąglony wygląd, z większą liczbą modeli i nowych funkcji mechanicznych, w tym importowanego V8 – i ogromny wybór opcji fabrycznych. Klimatyzacja i elektryczne szyby były oferowane po raz pierwszy.

HK Kingswood został wydany w 1968 roku i sprzedawane „do późnego 1969 roku z 199.039 HK Holdens sprzedany.

Wystawy starych aut

Na niedawnej aukcji motoryzacyjnym w Melbourne, 1969 HK Kingswood Sedan został wymieniony na aukcji, niezarejestrowany, ale przystosowane do pracy na LPG. Cena uruchomienie, gdy nowe 41 lat temu, był $ +2.215. Samochód został wyposażony w oryginalnym silniku 253V8.

Samochód ustawić nowy punkt odniesienia w aukcji i sprzedawanych na oszałamiające $ +17.000. To zwrot 675% w stosunku do pierwotnej ceny zakupu.

Na tej samej aukcji, 1970 Rolls-Royce Silver Shadow w stanie bardzo reprezentacyjny, sprzedany za marne $ 12,500. Pierwotny właściciel Rolls będzie przeszkadzał na straty poniesionej na swojej inwestycji.

Wystawy starych aut

Potencjał inwestycyjny każdego samochodu Holden zbudowany w Australii jest ogromny, jeśli samochód jest pod opieką w ostatnich latach. Nic dziwnego, że HK Holden Kingswood okazał się być jednym z prawdziwy klasyk Holden Cars.

Chcesz wiedzieć więcej o Holden Samochody w Australii? Chciałbym zaprosić was, aby uzyskać bezpłatne natychmiastowy dostęp do bardziej szczegółowych i konkretne informacje podczas odwiedzania http://www.classicholdencars.com

Od Ray Playle – klasycznej Holden Samochody faceta!

Artykuł napisany przez: siegajpozdrowie.pl