retroride.pl

retroride.pl

Stare auta a emisja CO2

Stare auta a emisja CO2

Naturalnie, jest to jeden z najmniejszą moc, która zarządza stosować się do ich roszczeń do emisji CO2 mówiłem wcześniej.

Wewnątrz Evoque znajdziemy zwykle szereg nowoczesnych drobiazgów i gadżetów większość z was oczekują. Zawiera dotykowy Ekran panelu sterowania działający jako hub swojego SUV-a, z którego można kontrolować cały samochód. Ma ślepych monitorów spot bo jeśli jesteś zbyt leniwy, aby obrócić i spojrzeć na siebie i parkowanie Kamera 5 wspomagania, które mogą być zautomatyzowane, dlatego parki sama. Oni również udało się uzyskać najwyższej audiofilskiej firmy Meridian stworzyć swój system dźwiękowy. Będąc miłośnikiem dźwięku sobie mogę powiedzieć, że jesteśmy firmą Meridian poważnie flash, które w zasadzie wynalazł procesory CD i dźwięku przestrzennego. Ich produkty są zazwyczaj głupio drogie, więc mówienie ludziom masz jeden z tych systemów w samochodzie z pewnością zachwyci kilku przyjaciół. Wnętrze jest wszystko w wysokim standardzie i mieszanek polerowanej skóry z drewna i chromu stworzenia futurysta nowoczesny styl, sporządzonej w minimalistycznym stylu jak w przypadku pozostałych Rovers zakresu.

Range Rover będzie oferował Evoque w trzech wersjach, kiedy trafi do sprzedaży latem 2011. Będziesz mógł wybrać z czystego, (aluminium polerowane wykończenia, materiałów miękkich w dotyku), Prestige i Dynamic. Wyobrażam sobie, że macha będzie jechać runda w dynamicznej stylizacji przyjdzie lato 2011, jako że dysponuje „bold, dramatyczną powierzchowność z 20 calowymi kołami” … i pewnie wiele innych wspomnianego „bling”. Puryści będą chcieli prostotę pakietu Czystej, gdy ktoś w środku powinien po prostu zdecydować się na opakowaniu Prestige. Gdy idzie na sprzedaż Oczekuję, że dobrze na tej podstawie, że to jest niepodobny do niczego aktualnie tam w zakresie projektowania i stylu.Myślę, że faceci w Range Rover wymyślić coś całkiem specjalnego na ten jeden. Istnieje opcja dzierżawy z leasingu samochodów Made Simple, w przypadku, gdy wydanie Range Rover wydaje się nieco zawyżone kupić.

Możesz odwiedzić stronę internetową leasingu samochodu, jeśli będziesz chciał sprawdzić więcej szczegółów wszystkim Nowy Range Rover Evoque.

Artykuł napisany przez: