retroride.pl

retroride.pl

Klasyczne samochody – co sprawia, ze auto zostaje uznane za zabytek?

Klasyczne samochody - co sprawia, ze auto zostaje uznane za zabytek?

Zadatki „klasycznych samochodów” jest często źródłem debaty. Często, samochód jest uważany za klasyczny jeśli odbiorcy uzna, że ??jest to „collectable. Niektórzy jednak twierdzą, może się wydawać, że to tylko pewien okres dla klasycznych samochodów – to były tylko do 1940 roku, na przykład „prawdziwa klasyka.

Mimo to, niektóre z nich mogą nawet próbować klasyfikować modeli samochodów pod epok. Tak więc, mamy erę Muscle Car, erę, erę pocisk typu box, i tak dalej. Bardziej dokładna klasyfikacja jest jeden, który ustawia się na trzy kategorie, według których rok były produkowane samochody. Są to zabytkowe samochody, produkowane od 1880 do początku I wojny światowej; samochody zabytkowe , wykonane pomiędzy 1916 do 1924 roku i był to początek prawdziwych „samochodów”; i klasyczne samochody, od 1925 w górę do najbliższej przeszłości.

Jeśli są zdezorientowani, czy ten stary kawał o ‚śmieci w garażu twojego taty może być coś warte, oto kilka prostych wskazówek, które można użyć.

Klasyczne samochody - co sprawia, ze auto zostaje uznane za zabytek?

1. Rok Wyprodukowano

Jest to najprostszy miarą tego, czy samochód jest klasycznym, czy też nie. Można łatwo wiedzieć, co roku samochód produkowany jest zaznaczając numer identyfikacyjny pojazdu (VIN). Kilka stron w Internecie może produkować wszystkie szczegóły danego samochodu poprzez wpisanie jego numeru VIN.

Jeśli jesteś nowy w tej koncepcji klasycznych samochodów i chciałby, aby po prostu rozpocząć własną kolekcję, do czynienia z rokiem luźno. Chodzi mi o to, nie słuchaj tych spiętego rozmowach z entuzjastów motoryzacji na temat „prawdziwego” ery dla klasyki. Jeśli okaże się słodki wyglądający 10-letni samochód, równie dobrze można traktować go jako rocznika pojazdu. Powodem tego jest prosty: Wartości samochodów docenić w czasie.
Artykuł napisany przez: